Jak to działa ?

Porady prawne

alt
Aby zamówić profesjonalną poradę prawną należy wykonać 3 proste kroki:

Wybierz intersujący Cię dział prawa i opisz nam swoją sprawę korzystając z formularza "zamów poradę". Jeżeli charakter sprawy tego wymaga dołącz tez niezbędne dokumenty. Zadanie pytania jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje !

altW ciągu 4 godzin od wysłania zapytania otrzymasz od nas wycenę przygotowania porady przez specjalistę z wybranej dziedziny prawa. Jeżeli akceptujesz naszą cenę dokonujesz płatnosci on-line lub tradycyjnym przelewem.

alt


W ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności otrzymasz zamówioną poradę na podany adres e-mail. W przypadku niejasności możesz zadawać bezpłatne pytania dodatkowe aż do całkowitego wyjaśnienie problemu.

Pisma procesowe

alt
Aby zamówić profesjonalne pismo procesowe należy wykonać 3 proste kroki:

Wybierz intersujący Cię dział prawa i opisz nam swoją sprawę korzystając z formularza "zamów pismo". Jeżeli charakter sprawy tego wymaga dołącz tez niezbędne dokumenty. Zadanie pytania jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje !

alt


W ciągu 4 godzin od wysłania zapytania otrzymasz od nas wycenę sporządzenia pisma przez specjalistę z wybranej dziedziny prawa. Jeżeli akceptujesz naszą cenę dokonujesz płatnosci on-line lub tradycyjnym przelewem.

alt


W ciągu 48 godzin od zaksięgowania płatności otrzymasz zamówione pismo na podany adres e-mail. W przypadku niejasności możesz zadawać bezpłatne pytania dodatkowe aż do całkowitego wyjaśnienie problemu.Telefon do prawnika

alt
Masz pilną sprawę?
Potrzebujesz reprezenacji w Sądzie ?
Po prostu zadzwoń na nasz telefon alarmowy  !

796 963 066
          cena: 149 za 30 min. z VAT
 
Nasi prawnicy czekają na Państwa telefony codziennie od 9:00-18:00.


 

Opinie klientów

 • Fachowa i szybka porada, dziękuje i polecam.


  Autor: Olga, Sosnowiec
 • Bardzo fachowa i niedroga porada w sprawie rozwodowej. Dziekuję za wskazanie moich praw i jak mam się ich domagać.
  Pozdrawiam  Autor: Kasia, Białystok
 • Bardzo dziękuję za ekspresową i niezwykle cenną dla mnie poradę.


  Autor: Andrzej,Nowy Sącz
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.