O Nas
alt       Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią przyjaznych cenowo kancelarii prawnych. Mamy ambicję aby w niedługim czasie fila naszej kancelarii znajdowała sie w każdym mieście aglomeracji śląskiej. Na podstawie naszego dotychczasowego doświadczenia wiemy, że tempo współczesnego życia oraz wysokie ceny usług prawnych skutecznie ograniczają możliwości wielu osób chcących skorzystać z pomocy prawnika. Rozumiemy również fakt, że nie wszyscy, ze względów osobistych chcą korzystać z porad prawnych bezpośrednio w kancelarii.
Z tych właśnie powodów postanowiliśmy oferować nasze usługi również poprzez internet. Dla większości naszych obecnych oraz przyszłych Klientów z pewnością jest to duże udogodnienie ponieważ od tej pory będą mogli korzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, bez konieczności wychodzenia z domu.

Nasz zespół

alt Stanowimy grupę młodych i ambitnych prawników, chcących nieść pomoc osobom, dla których zawiłe reguły prawne są zbyt trudne, aby poradzić sobie samodzielnie. Od ponad dwóch lat prowadzimy działalność stacjonarną w naszych kancelariach, których liczba sukcesywnie się powiększa. W tym czasie sporządziliśmy setki pism procesowych, udzieliliśmy tysiące porad prawnych oraz wystawiliśmy niemniejszą liczbę opinii - ale przede wszystkim, pomogliśmy ogromnej ilości osób rozwiązać ich problemy prawne. Nasze usługi cieszą się popularnością na terenie prawie całego Śląska, co zawdzięczamy w dużej mierze naszemu profesjonalizmowi, ambicjom w dążeniu do celu, przeświadczeniu o słuszności naszej działalności, ale w głównej mierze jest to zasługa zaufania naszych Klientów i ich zadowolenia.
 

Zalety


 • Gwarancja niezmienności wcześniej ustalonych cen,
 • Kompleksowa obsługa dostosowana do wymagań klienta,
 • Sprawna, kompetentna odpowiedź na każde pytanie,
 • Gwarancja wysokiej jakości usług w przystępnej cenie,
 • Możliwość skorzystania z porad we własnym domu,
 • Możliwość skorzystania z porad w jednej z naszych kancelarii stacjonarnych.
 

Opinie klientów

 • Fachowa i szybka porada, dziękuje i polecam.


  Autor: Olga, Sosnowiec
 • Bardzo fachowa i niedroga porada w sprawie rozwodowej. Dziekuję za wskazanie moich praw i jak mam się ich domagać.
  Pozdrawiam  Autor: Kasia, Białystok
 • Bardzo dziękuję za ekspresową i niezwykle cenną dla mnie poradę.


  Autor: Andrzej,Nowy Sącz
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.